Логотип Аква Сана Кривий Ріг
Хлопчик п'є воду

У літніх людей вміст води в організмі — 57% і менше. Організм дорослої людини містить близько 70% води. Чим молодший організм, тим він багатший водою. Місячний ембріон — це 97% води, новонароджений — 75-80%.

Тому історія старіння — це процес втрати організмом води.

До того ж, в різних тканинах міститься неоднакова кількість води. Багато води в печінці, нирках, м’язах (75-80%). Мало води в кістках (20-30%) і, особливо, в жировій тканині (10-12%).

Сучасна екологія свідчить про те, що стан річок, озер, підземних джерел і ключів катастрофічно погіршується. Недостатньо контрольована діяльність величезної кількості металургійних комбінатів, шахт, заводів, кар’єрів, хімічних підприємств, відсутність фінансування природоохоронних заходів перетворила питну воду в хімічно-бактеріологічну суміш. Недостатня і неефективна робота очисних споруд, розроблених ще в 30-40 роках, не розрахованих на очищення від продуктів антропогенного і техногенного походження, призводить до того, що в воду потрапляє величезна кількість небезпечних речовин. На воду доводиться 55-70% ваги тіла дорослої людини. Вода активно бере участь в хімічних реакціях, що відбуваються в нашому організмі, доставляє живильні речовини до кожної клітинки організму, виводить з організму токсини, шлаки і надлишки солей. Коли вік людини перевищує 85 років, в організмі залишається 25% води. Це називається вікової дегідратацією. Тому сьогодні, однією з найважливіших стратегій уповільнення старіння є забезпечення організму якісною питною водою, необхідною для нормального проходження процесів обміну речовин і видалення з організму продуктів життєдіяльності (шлаків).

У нашому тілі вода утримується мембранами, які оточують всі живі клітини. Мембрани утворюють замкнуті обсяги, де і підтримується необхідна для життєдіяльності середу. Потік води в цю середу через мембрану збільшується при зменшенні солевмісту.

Погляньте на малюнок. У склянці оболонка у вигляді кулі зі стінками з біологічної мембрани. Оболонка заповнена внутрішньоклітинної рідиною. Якщо вода знесолена, вона проникає через стінку всередину оболонки (ріс.А).

Таке перенесення молекул води називається осмосом. Так само вода потрапляє і в наш організм. Якщо в воду почнемо додавати сіль, стінки оболонки почнуть поступово опадати (ріс.б).

Солона вода
Сіль заважає проходженню води всередину оболонки.

Чим менше концентрація солі у воді, тим більше шансів у молекул води потрапити в наш організм і повноцінно забезпечити його функціонування.
Вживання чистої знесоленої води попереджає старіння організму і сприяє його нормальному функціонуванню. Але, заперечите Ви, буквально щодня ми чуємо і бачимо рекламу води, яка «багата мінералами, такими необхідними для життя людини». Так, дійсно, це — улюблений рекламний прийом виробників і реалізаторів мінералізованих вод. Найсумніше тут те, що обмежившись фразою, зазначеної в лапках, рекламодавець сказав лише частину правди. А для повної правди потрібно було ще сказати, що:

«ЦІ МІНЕРАЛИ ЗНАХОДЯТЬСЯ В НЕДОСТУПНІЙ ДЛЯ ЛЮДИНИ ФОРМІ!!!»

Для того, щоб «мінерал» (хоча правильно було б говорити неорганічний елемент) був засвоєний організмом, він повинен знаходитися у вигляді хелатного з’єднання. Хелат — це біологічне з’єднання амінокислоти і чистого мінерального речовини в іонізованій формі.

У хелатні сполуки неорганічний елемент — іон — тісно пов’язаний з органічною молекулою, яка його транспортує. Розчин мінералів у воді — це просто розчинена суміш солей, які містяться в грунті. Для того, щоб організм засвоїв їх з води, повинні створитися хелатні сполуки. Але, людський організм майже не здатен створювати хелати з мінералами. Тому ми не можемо засвоювати мінеральні речовини з води, замість цього вони відкладаються в організмі, зашлаковуючи його.

Статистика частоти онкологічних захворювань населення (в залежності від ступеня мінералізації вживаної води) свідчить не на користь води з високим вмістом мінералів.

Всі основні необхідні мінеральні компоненти ми отримуємо з їжею рослинного і тваринного походження, де вони вже знаходяться в вигляді хелатних сполук

Тепер, що стосується затвердження тих же виробників і продавців мінералізованих вод, що «чиста вода вимиває мінерали з організму». Але це ж саме те, що необхідно, тому що мінерали, які вимиває обезсолена вода, відторгнені, відкинуті клітинами і знаходяться в непридатному для організму іонної формі і краще якомога швидше їх вивести з організму. Тому, що це — не поживні речовини, а шлаки, які забруднюють організм. І, як наслідок, — закупорювання судин, печінки, нирок, кишечника, шкіри, зміни в імунній системі і багато ще непередбаченого.

Вживання знесоленої води — це шлях до довголіття.Не випадково в районах масового проживання довгожителів є одна загальна особливість — там п’ють маломінералізовані воду.

Багатьом уже знайома вода, очищена за методом зворотного осмосу. Вона має смак талої води, оскільки, як і тала вода, вона практично позбавлена ​​солей. Очищена вода за методом зворотного осмосу — це вода, що пройшла через мембрани, аналогічні до мембран нашого організму. Вона очищена від всього, що чуже організму людини. Вона не залишає накипу і сольового нальоту при кип’ятінні і випаровуванні. Напої і супи, приготовлені на знесоленої воді, володіють прекрасними смаковими якостями. Знесолена вода найбільш повно екстрагує і підносить організму поживні речовини в кращій для засвоєння формі. Це легко перевірити.

Ідеально чиста вода може бути використана для прийому ліків, гігієнічних цілей, купання немовлят. Вона прекрасно очищає шкіру, звільняє пори від забруднень.

Ви можете сказати, що це знову реклама. Ні, це не реклама, це сучасні уявлення з області екології людини, якими ми хочемо з Вами поділитися на благо Вашого здоров’я. Ми тільки хочемо, щоб Ви вибрали вірний шлях до здоров’я і довголіття.