Логотип Аква Сана Кривий Ріг
ЗАБРУДНЕННЯНАСЛІДКИ І ЗАХВОРЮВАННЯ
Важкі метали: свинець, ртуть, кадмій, цинк, нікель, хромАтеросклероз, поліневрит, гіпертонія, ураження органів кровопостачання та кісткового мозку, втрата гостроти зору.
Радіонукліди: уран, плутоній, цезій, стронцій, торійОнкозахворювання, генетичні мутації, вроджені аномалії, ослаблення імунітету, ламкість і погане зрощення кісток.
Хлорорганіка, неорганічні отруйні речовиниНефрит, гепатит, токсикоз вагітності, вроджені аномалії плоду, високе мертвонародження, генетичні мутації, ослаблення імунітету, зниження дітородної функції у чоловіків і жінок, онкозахворювання внутрішніх органів.
Сільськогосподарські добрива: пестициди та нітратиЗаростання водойм, зменшення вмісту кисню в воді (масова загибель риби), зараження води хвороботворної мікрофлорою, виростання в водопровідних комунікаціях і свердловинах водоростей, що виробляють токсини.
Каналізаційні стокиГастроентерит, гепатит, міокардит, менінгіт, поліомієліт, приховані форми (більше 80%) кишкових розладів.
Жорсткість: солі кальцію і магніюЗашлакованість організму, утворення каменів в нирках, сечовому міхурі і на зубах.

Що таке пестициди? Пестициди — це хімічні речовини, часто токсичні, що застосовуються для захисту рослин від шкідників, а також для знищення бур’янів. Потрапляють в воду разом з дощем.

Що таке нітрати? Нітрати — це добрива, необхідні для розвитку рослин.

Що попадає в організм із забрудненою водою

Головна проблема:

Низька поінформованість населення про якість води різного походження.