Логотип Аква Сана Кривий Ріг
Робітник мінізаводу Аква Сана

Вода — унікальний природний продукт, життєво необхідний будь-якій людині. Чиста питна вода — це основа вашого здоров’я. Загазованість повітря, забруднення навколишнього середовища не проходять безслідно для здоров’я людини. Тому для профілактики і лікування будь-якого захворювання необхідні тільки корисні продукти і, звичайно ж, чиста вода. Якісної вона буде лише в разі повної відсутності в її складі будь-яких домішок і речовин, шкідливих для людини.

Водопровідна вода часто не відповідає всім вимогам безпечної життєдіяльності організму людини. Старі труби, які давно потребують ремонту, слабкі очисні споруди, застарілі технології очищення, вплив факторів зовнішнього середовища — ось неповний перелік причин неякісної води в наших кранах. Разом з такою водою в організм потрапляють хлор, нітрати, алюміній, залізо, бор та інші хімічні елементи, небезпечні для здоров’я. Що ж робити?

Обладнання, що використовується для виробництва питної води ‘Аква Сана’, видаляє з води вільний хлор і хлорорганічні сполуки, дозволяє забезпечити високу ступінь очищення від заліза, марганцю, свинцю, талію, кадмію, берилію, ртуті та ін., металів, нафтопродуктів, пестицидів. Система зворотного осмосу, що застосовується для очищення, здатна видалити 95 — 98% загальної кількості розчинених речовин і 99% всіх бактерій і вірусів.

Виробнича схема заводу з виробництва питної води включає:

  1. Механічний фільтр грубої очистки — 20 мікрон. Попереднє очищення води від нерозчинних механічних частинок, піску, суспензій і іржі.
  2. Сорбція на активованому вугіллі. Вугільний фільтр ефективно поглинає органічні речовини, розчинені гази і частково солі важких металів.
  3. Блок пом’якшення води. Проходячи через іонообмінну смолу, розчинені у воді солі змінюють свій склад за рахунок заміни іонів кальцію і магнію на іони натрію. Жорсткість води «Аква Сана» — 0.4 моль / м3 (згідно ГОСТ норма — не більше 2.0 моль / м3).
  4. Очищення на механічному фільтрі тонкого очищення 5мк.
  5. Система зворотного осмосу. Процес зворотного осмосу — це продавлювання води під високим тиском (15-20 атм.) Через напівпроникну мембрану (діаметр отворів мембрани дорівнює діаметру молекули води) з метою видалити з води розчинені речовини, органіку, колоїдні частки і бактерії. Зворотний осмос здатний видалити 95 — 98% загальної кількості розчинених речовин і 99% всіх бактерій і вірусів. Таким чином забезпечується безпека і чистота води.
  6. На останньому етапі вода озонується з метою знищення, можливо присутніх в воді, патогенних бактерій і вірусів. Крім того, залишковий озон в воді, закритої в герметичній упаковці, продовжує ‘жити’ протягом 20 хвилин і за цей час на 100% стерилізує упаковку (пакет, пляшка і пробка). Вода, оброблена озоном, має тривалий термін зберігання — до 2-х років і більше. Підвищений інтерес суспільства до здорового способу життя привів до розуміння шкоди, що завдається здоров’ю людини при використанні хімічних реактивів в процесах очищення води. Озон визнаний як найбезпечніший, потужний, швидкий дезінфектант і оксидант для обробки води. Окислювальні реакції з озоном протікають в декілька тисяч разів (3000) швидше, ніж такі ж реакції з хлором і знищують органічні і неорганічні забруднювачі. Крім того, на відміну від хлору, озон не залишає в воді шкідливих побічних продуктів, а невикористаний озон швидко перетворюється в кисень. Озон створюється електричним розрядом, який ми спостерігаємо під час активних гроз, у вигляді блискавок. Це електричний розряд створює той приємний свіжий запах, який всі ми знаємо як свіже повітря.
Мембранна система очистки води
Мембранна система очистки води

Мембранні системи мають і ряд інших переваг.

По-перше, забруднення не накопичується в середині мембрани, а постійно зливається в дренаж, що виключає ймовірність їх потрапляння в очищену воду. Завдяки такій технології навіть при значному погіршенні параметрів початкової води, якість очищеної води залишається стабільним. Вся система повністю автоматична, що виключає ‘людський фактор’. Перевірки обладнання, контроль роботи мінізаводу проводяться регулярно (приблизно 4 рази на рік) фахівцями сервісної служби.

Друга перевага — відсутність хімічних скидів та реагентів, що забезпечує екологічну безпеку. Високі технології і озонування, які використовують для виробництва води «Аква Сана», гарантують її екологічну чистоту і не тільки безпеку, але і безумовну користь для здоров’я.

Ця вода м’яка, що гарантує прекрасні смакові якості і отримання смачних бульйонів, в яких м’ясо швидко розварюється, не випадають в осад солі жорсткості, які потім зазвичай відкладаються в наших нирках, жовчному міхурі, на зубах.

Вода «Аква Сана» придатна до різноманітного щоденного вживання: її слід пити без будь-якої обробки, приготовані на ній каву і чай мають справжній аромат, смак і колір, а дитяче харчування — смак і запах самого харчування, а не домішок води; відвари і настої прозорі й ароматні. І вже зовсім незамінна ця вода для тих, хто, бажаючи оздоровитися або відновити здоров’я після хвороби, застосовує різні дієти, оскільки в основі будь-якої дієти лежить, перш за все, відновлення водного балансу фізіологічної питною водою.

Та й домашні улюбленці віддячать Вам за таку воду здоровим видом, веселим і добрим настроєм. Питна вода «Аква Сана» гідна бути поруч з Вами день за днем, зміцнюючи Ваше здоров’я, покращуючи настрій і самопочуття.

Для систем зворотного осмосу і озонування байдуже, звідки вода — з водопроводу, озера або артезіанської свердловини … результат (вже очищена вода) завжди буде однаковим.

Порівняльна таблиця показників фізіологічної повноцінності мінерального складу питної води

Найменування показників  ГОСТ 2874-82  Результати досліджень «Аква Сана»Стандарт США
Физико-химические показатели
Показник іонів водню, pH одиниць6,5 — 9,06,26,0 — 8,5
Загальна жорсткість, моль / м3не більше 2,00,4не регламент.
Нітрати
Нитраты, мг/дм3не більш 45,00Не більше 25,0
Токсичні елементы
Масова концентрація свинцю, мг / дм3не більше 0,030не більше 0,001
Масова концентрація миш’яку, мг / дм3не більше 0,050не більше 0,001
Масова концентрація міді, мг / дм3не більше 1,0не більше 0,0001не більше 0,1
Масова концентрація алюмінію, мг / дм3не більше 0,5менше 0,04не більше 0,05
Масова концентрація фтору, мг / дм3не більше 0,7-1,5менше 0,08не більше 0,1
Масова концентрація цинку, мг / дм3не більше 5,0 0не більше 2,0
Загальні показники
Сульфатине більше 500менше 1,0не більше  200   
Хлоридине більше 350     0не більше 200   
Залізо, мг/дм3не більше 0,3  менше 0,1  не більше 0,2     
Сухий залишок, мг / дм3не більше 1000 5,8не більше 500
Радіонукліди
Питна активність цезію-137, Бк / дм3не більше 5,0     00
Питна активність стронцію-90, Бк / дм3не більше 7,0     00

Всі європейські країни обрали саме зворотно-осмотичний метод очищення питної води, який забезпечує їй прекрасний смак чистих і освіжаючих, багатих киснем гірських водних потоків

«Аква Сана» — це вірний шлях до здоров’я, довголіття і повноцінного життя!