Логотип Аква Сана Кривий Ріг

Торгова марка ‘Аква Сана — Кривий Ріг’ використовує для зберігання і доставки бутельованої води виключно полікарбонатні бутлі. Тара з полікарбонату найбільш безпечна при зберіганні питної води. Очищена вода в такій тарі не втрачає своїх властивостей і може безпечно зберігатися тривалий час.

При першій доставці (в разі відсутності своїх полікарбонатних бутлів) нові клієнти оплачують заставну вартість тари: 1 бутиль — 340грн.

У разі повернення Вами бутлів, що можливо після 3-го замовлення, ми повертаємо оплачену заставну вартість за вирахуванням 20 грн. За кожну пляшку (транспортні витрати).

Під час використання бутлів відповідальність за їх збереження і цілісність покладається на Клієнта. У разі пошкодження, бутиль в обмін не береться і заставна вартість не повертається.

Умови зберігання бутлів для води — Ключові вимоги:

— Не зберігайте бутлі під прямими сонячними променями, тому що це сприяє появі водоростей, що може привести до крихкості бутля або знебарвлення полікарбонату.

— Не зберігайте порожні бутлі в місцях з великим скупченням пилу. Пил — основна причина проникнення водоростей в бутиль.

— Не зберігайте бутлі для води поблизу сильнопахнущих (хімічних) речовин, тому що полікарбонат вбирає сторонні запахи. Джерело неприємних запахів потім дуже важко встановити, саме тому необхідно дотримуватися рекомендованих правил зберігання бутлів.

— Уникайте впливу граничних температур при зберіганні. Цілком очевидно, що наповнений бутиль при замерзанні лопне.